Náš tým

Naše letité zkušenosti v oblasti elektra jsou zárukou kvality.  Samozřejmostí jsou všechny státem stanovené zkoušky. Nad rámec těchto zkoušek se pravidelně účastníme školení na nové produkty a technologie. Díky tomu můžeme realizovat Vaše nápady a přání, které by s dříve dostupnými technologiemi nebyly možné.

Základní jádro našeho týmu:

Koníček už od základní školy rozhodl o směru jeho budoucího zaměstnání. Od roku 1993 se naplno věnuje odborné elektrikářské praxi kde nabyl zkušeností a rád je předává dál, aby výsledek práce byl bezpečný a plně funkční. Osobně je na všech realizovaných projektech kde dohlíží a pomáhá na přesnou realizaci zakázky.

Pavel Slavík, jednatel


Pavel pokračuje ve šlépějích svého otce. Po škole pracoval v elektromontážní firmě v Brně kde tato praxe se stala nenahraditelnou ve svém oboru. Od roku 2015 působil na projektech v JE Dukovany, JE Mochovce, panoráma Bystrc, BC Titanium, rezidence Oslavany a řadě dalších.  

Pavel Slavík jr.

elektrikář

Tadeášova záliba se přeměnila v zaměstnání . Od roku 2011 působil na projektech v JE Dukovany, elektroinstalace v sanitkách, rezidence Oslavany a řadě dalších

Tadeáš Novotný

elektrikář

Viktor je bývalý spolužák Pavla jr. a na škole měli nejlepší výsledky především v praktické výuce kde měli uznání od mistrů v oboru elektro. Od roku 2015 se jeho praxe a šikovnost nadále vyvíjí a uplatňuje v našem řemeslu

Viktor Kučera

elektrikář

Dominikovo původní zaměření jako kuchař probudilo zvědavost v oboru elektro a zjistil že elektřina je to správné pro jeho osobnost. Od roku 2016 se podílel na projektech elektroinstalací naší firmy.

Dominik Krupica

elektrikář

Tomáše elektřina zaujala natolik že se stala jeho koníčkem i zaměstnáním. Od roku 2008 působil na nespočetně mnoho projektů výstavby rodinných a bytových domů především v jihomoravském kraji.

Tomáš Pavlík

revizní technik